May 13 2009

Nuogumas – moters ginklas

Category: Santykių peripetijosmop @ 14.35

Labai įdomų straipsnelį atradau apie šiuolaikinę vakarinę moterį ir jos poveikį vyrui.

Įdomiausios vietos:

“Beje, “alaus pilvus” irgi galime priskirti prie vyriškų ligų. Fiziologas sako, kad pilvas reiškia stresą dėl vienokio ar kitokio nepasitenkinimo. Kai persivalgo vyras, jis pasąmonėje suvalgo savo priešininką – tikrą ar išgalvotą – tai irgi turi atstumtumo kompleksą.”

Pagrindinė moteriškų ligų priežastis – ne nuogi vyrai gatvėse, o vaikų ir maitinimo krūtimi stygius. Šių natūralių dalykų trūkumą organizmas suvokia kaip signalą, kad moteris nebuvo pasirinkta. Tada įsijungia susinaikinimo mechanizmas – kam gamtai moteris, kurios niekas negeidžia?”

Tikrai įdomu negi žmogaus organizmas taip veikiamas instinktų, kad sugeba netgi užsiimi savidestrukcija, apeinant sąmoningumą.

Visas straipsnis

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

3 Responses to “Nuogumas – moters ginklas”

 1. i. says:

  anot Tomo Girdzijausko (yra ir jo blogas, tik neturiu dbr linko, bet galima susirasti) moterų apsinuoginimas kenkia ne tik sveikatai, kaip sako šiame straipsnyje, bet ir santykiams, nes jeigu moteris turi ilgalaikį partnerį, bet vaikšto pusnuogė, tai pasąmoningai yra suvokiama kaip “single”. Nes ji nori patraukti dėmesį, vadinasi, ieško partnerio. tada jos vyras, taip pat pasąmoningai, (pvz, sėdėdamas namie ;)) patiria psichologine “ataką” iš visų vyrų, kurie gatvėje užsigeidė jo apsinuoginusios moters… bet šiaip ar taip, visų tų merginų jau nebeaprengsime, jos jau išėjo į gatves ir vargu ar mūsų visuomenė greit pasikeis, tuo labiau kad kartais mažiau apsirengti yra patogiau… teks ieškoti aukso vidurio 🙂

 2. ruvi says:

  Prajuokino apie vyriškus pilvus :))) ..
  Manau, kad sąmoningas, mąstantis žmogus valdo instinktus ir pasąmonę, bent jau supranta, kas vyksta.
  O jei rimtai, tai savidestrukcija – mėgstamiausias mūsų civilizacijos žmonių užsiėmimas 🙂 ..

 3. sex shop says:

  Kaip tik seksualisios yra vos vos apsirengusios moterys.. bet kai apsinuogina, tai vyras jau iškart tampa jos nuosavybe

Palik komentarą