May 18 2009

Pirmadienio rytas

Category: Pezalaimop @ 10.13

Nu bet tai nebegaliu. Kodėl gatvėse daugėja debilų su vairais rankose? Arba jie velkasi, arba kai tu nori jį lenkti, tada jie spaudžia. Negi rimtai reikia šypsotis ir toleruoti tokius dalykus pagal principą “atleisk kitam už jo netobulumą”, pšeprašam, bet nu tai kiek gi galima jau. Antra, parduotuvės, maxima, ir rytiniai pirkėjai. Nu kam tu moteriškė prisirenki to ko tau nereikia, ir pusę palieki prie kasos krepšelyje. Po to ilgiausia grudi savo tortą į maximos maišą į kurį jis nelabai telpa. Atėjus į darbą mane staiga suerzina ta mažytė betvarkėlė šalia stalo ant spintelės, kurią chaotiškai sutvarkau ir pusę visko išmetu, nes jei neprireikė per pusę metų – neprireiks niekada 🙂 O šiaip jau gyvenu šiek tiek kelioninėm nuotaikom, nes gi rugpjūčio mėnesį važiuosim klausyti ir žiūrėti Richie Hawtin‘o! Nesugebėjo jo niekas atvežti į Lietuvą, tai belsimės į Lenkiją – www.audioriver.pl Telefon tel aviv, Moderat, James Holden, Gui Boratto, Joris Voorn, ir ne tik, nu kas gali būti nuostabesnio vasarai artėjant link pabaigos? Jei praeitais metais buvo taip:

Tai faktas, kad geresnio tūso Lietuvoj nepamatysim 😉 Ypač kai kartelė gerokai pakilusi po praeitais metais praleistos savaitės Portugalijoje Boom’e.

Laukiu nesulaukiu to stebuklo, dėl kurio visiškai negaila išbandyti savo kantrybę tarp tūkstančių lenkų, atlaikyti lenkiškus kelius su jų mopedais, traktoriais ir dviratininkais, o kur dar tuntai katolikų sekmadienį braukiančių į bažnyčias stebuklų ieškoti.

Truputį ne laiku, bet manau jau pribrendo laikas pradėti prekybą nebereikalingų rakandų ebay aukcionuose, tuo pačiu įgausiu praktikos su seller’io account’u, nes jau kaip buy’eris tai gan advanced. Visai įdomu turėtų būti eiti į paštą, pakuoti siuntinius, siųsti juos kur nors už atlanto ar Europoj. Galima kokią lietuvišką tautinę dovanėlę įdėti gavėjui, visai miela turėtų būti gauti ką nors tautinio iš tos šalies iš kurios ką nors perki. Kokį gintariuko gabaliuką ar dar ką nors, manau mintis nebloga, o kadangi užrašiau tai tikrai nepamiršiu 🙂

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

One Response to “Pirmadienio rytas”

  1. Vakarykštis pasivažinėjimas ir rytinis laiškas « mop says:

    […] poliace greitai apsisuko, ir per savaitę atsiuntė bilietukus į audioriver apie kurį rašiau čia. Nors viskas ten pas juos gana civilizuota, bet bilietukų dizainas vis tiek dvelkia lenkiška […]

Palik komentarą