May 21 2009

Vakarykštis pasivažinėjimas ir rytinis laiškas

Category: Kino vino ir dominomop @ 12.13

Pasivažinėjimas

Vakar nuostabiai prisivažinėjom su drauge. Pajudėjom nuo ŠMC link Verkių. Antrą kartą teko važiuoti tuo nauju dviračių taku, kuris prie vienuolyno Verkiuose baigiasi. Toliau numynėm iki Gulbinų, pakeliui radom stendą su žemėlapiu. Ten buvo pažymėtos dvi trasos. Bet viskas tuo ir baigėsi, kaip ir trasa po kilometro kito, nei ženklų nieko, išsišakojimai, vieną posūkį laimėjom pasirinkę pagal nuojautą keliuką, kuris vedė dviračiu trasa toliau, o po to galiausiai išvažiavom prie kažkokių sodų, ir grįžti jau teko miško takeliu einančiu palei kelią nuo Gulbinų link Santariškių. 🙂 Žodžiu situacija su dviračių takais tragiška, nors ir judama šiek tiek, bet labai jau lėtai ir neryžtingai. Tiesa dar pakeliui aptikom tokį štai paminklą:

20090520002Užrašas: “Čia palaidota žmogaus sąžinė. Liūdi Vilniaus miškų urėdija ir regioninio parko direkcija”

Rytinis laiškas

Ryte radęs lapuką iš pašto, kad gavau registruotą laišką suskubau į paštą pasiimti jo. Nujaučiau kas ten. Bet visų pirmą mano išankstinį džiaugsmą nuvylė kažkokia nauja tetulytė pašte, kuri nelabai gaudosi kas vyksta, todėl man padavus lapuką, už kurį duoda siuntas ji pasakė, kad laiškas pas paštininke, o jos nėra, ir žinoma niekas nežino kada ji bus. Stoviu, jaučiu, kad man meluoja, bet kažkodėl nurašau savo nuojautą (o veltui), ir einu pro duris lauk. Paskutiniu momentu tik susigriebiu paprašyti, kad laiškininkė paliktų laišką pašte, kad rytoj galėčiau jį pasiimti. Išeinu į lauką, ir kaktomuša susiduriu su paštininke. Grįžtam atgal į poskyrį, sakau duokit laišką. Ji sako neturiu laiško, turi būti čia, poskyryje. Sakau, bet tetulytė sakė, kad nėra, greičiausiai melavo. Paštininkė pritarė, kad ji tikrai meluoja, pati surado tą laišką ir atidavė man. Ir štai gi žiūrim ką turim:

200905210031

Nu tai panowie poliace greitai apsisuko, ir per savaitę atsiuntė bilietukus į audioriver apie kurį rašiau čia. Nors viskas ten pas juos gana civilizuota, bet bilietukų dizainas vis tiek dvelkia lenkiška žečpospolita, zlotais, ir šiaip tie ornamentai, nu TOKIE lenkiški 😉

20090521004

Gal jie nuotraukoj ir nelabai matosi, bet tie apsaugos ornamentai tokie patys kokie būna ant pinigų atrodo tikrai lenkiškai 🙂 Jei viskas ok, ir pavyks atsidurti ten kaip ir planuojama, pažiūrėsim kiek lenkiškas bus pats renginys 🙂 Nieko prieš juos neturiu, bet viskas kas susiję su Lenkija man siejasi su kaimu 😉

Kaip tik į temą po ranka pasitaikė Telefon Tel Aviv remix’as Apparat’o galima sakyti dainai “Komponent”. Nuo šiol jutubikus dėsiu didesnio dydžio.

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

Palik komentarą