Jun 18 2009

Jasmuheen

Category: Pezalaimop @ 10.32

Neseniai teko diskutuoti apie Jazmuheen. Moterį kuri atseit nieko nevalgo jau 20 metų, ir gyvena maitindamasi vien saulės energija. Kitaip tariant, moksliškai tai vadintųsi fotosintezė. Kadangi esu pernelyg skeptiškas tokiems burtams, o žmonės kurie tuo tiki, nenori net kalbėti apie tai, tenka pačiam ieškoti informacijos internete. Tikiu, kad yra tokie dalykai kaip energetika ir pan. bet kad žmogaus organizmas sugebėtų skaidyti energiją iš šviesos fotosintezės būdu tai jau neįmanoma, ir visa tai man panašu į sektą. 🙂 Nagi pasidomėkim kas visą tai yra. Beje jei pavyks sudalyvausiu tos moters seminare, ir pažiūrėsiu kaip ir ką ji buria gyvai 🙂 Na tai grįžkim prie fotosintezės. Štai ką apie tai randam runet’e:

Джасмухин публично разоблачили по австралийскому телевидению в ходе двухдневного эксперимента, муж ее так вообще мошенник оказался – деньги у пенсионеров воровал. В доме было полно еды. Кроме того, чтобы питаться солнечным светом в коже должен быть хлорофилл, от чего она бы стала зеленого цвета. Собственно, от книг Джасмухин погибло довольно много народу, на нее в суд даже подавали.

Būtų įdomu pažiūrėti tą laidą, nes šita nuomonė taip pat nepagrįsta kaip ir pačios Jazmuheen nuomonė.

In 1999 Jasmuheen agreed to undergo a challenge issued by 60 Minutes in Australia. She was confined to a hotel room and placed under a doctor’s care. When she showed signs of high blood pressure, dehydration, and stress after only two days, she blamed it on air pollution. The show’s producers moved her to a mountain retreat, where she said the air was much better. But after another two days, it was clear that she was ill: her speech was slow, her pupils were dilated, her pulse almost double. The doctor said Jasmuheen was so dehydrated that her kidneys were in danger of being damaged. 60 Minutes called off the experiment. Jasmuheen said it was the show’s fault for putting her in a hotel next to a busy road at the beginning.

Manau tokiai šviesiai asmenybei neturėtų būti trukdys tokie dalykai kaip “busy road” ar pan. Šitai tikrai verčia likti prie nuomonės, kad tai yra neįmanoma. 🙂 Aga, panašu, kad seminare nepavyks sudalyvauti, nes mokėti už seminarą 700lt yra nesąmonė. Tokie dalykai turi būti skleidžiami tikrai ne tokiomis kainomis. Tai dar viena priežastis netikėti visu tuo. Įdomu kiek žmonių susirinks į tą seminarą. 🙂 Vienur rašo, kad ji valgo kartais, kitur, kad valgo veganišką maistą, dar kitur, kad ji nevalgo nieko ir negeria. Ok, be maisto žmogus gali pragyventi kažkiek, 2-3 savaites, bet be vandens tai neįmanoma. Ir jei visa tai būtų tiesa jai tikrai nebūtų sunku padaryti visuotinį eksperimentą kuriuo įrodytų visą tai. Bet kol kas aš sprendžiu, kad čia šarlatanų šaika, kuri iš patiklių žmonių renka pinigus už visokius va seminarus ir pan. 🙂 Nu nelimpa man visokie prabangūs seminarai kurių metu buria tokius neparemtus niekuo dalykus. Dar aptikau, kad buvusi finansų konsultantė. Finansai, pinigai, prabangūs seminarai, visa tai taip dera prie visų šitų burtų 🙂 Nu nebent primeskim tokį dalyką, kad jos organizmas yra evoliucionavęs ir sugeba skaidyti šviesos fotonus į maistines medžiagas. Bet tuomet jai tikrai nebūtų sunku ryžtis eksperimentams kurių metu mokslininkai įrodytų visa tai. Manau jei tu skleidi kažkokį stebuklą, tai turi gebėti argumentuoti jį ir įrodyti, kad tai veikia. O ne imti po 700lt už seminarus, dėstyti ir po to sakyti “nenorit netikėkit, bet tai veikia, jei jums tai neveikia, jus neišrinktasis”. Pvz paklausus Sahadža jogos mokytojos kiek kainuoja joga, ji atkerta klausimu “O kiek tu sumokėjai, kad iš beždžionės taptum žmogumi”. Jau vien tai arčiau tiesos, nei visi tie burtai už pinigus. 🙂

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

One Response to “Jasmuheen”

  1. Amakma says:

    Manau, kad tiesos yra dėl mitybos, tai įmanoma, tačiau mes same taip padaryti, kad Dievas davė mums virškinimo sistemą ir reikia turbūt ja naudotis. Mums visiems tai nelabai aktualu, o tai padaryti yra gana sudėtinga ir ar to reikia. Juk kai išeisime iš šio gyvenimo maisto mums tikrai nebereiks, o pagalvokime valgymas – tai vienas iš malonumų, kuriuos Dievas davė mums, tai kam atsisakyti to, kas duodama. O dėl seminarų – kaina tikrai labai didelė ir nereali, manau, kad sąžiningas tokio gyvenimo propaguotojas tikrai negalvos apie tokius pinigus, negerai, kai viskas paverčiama komercija. O burtų čia jokių nėra, viską ką duoda mums gyvenimas – tai Dievo dovanos ir nevalia daryti iš to komercijos. Va pažiūrėkite John Brazilijoje gydo ir daro Dievo stebūklus aplamai žmogui be cento, jam nereikia nieko. Manau, kad labai svarbu atsirinkti šiame mūsų amžiuje kas yra iš tikrųjų tikra, jei Jums reikės žinių, tai Jūs gausite jas už dyką ir tada kada Jums jų reiks. Mano tokia nuomonė. Žinoma, kad puiku būtų dalyvauti, bet kaina man tai neprieinama ir seminaro ir pragyvenimo toje stovykloje.Gaila, kai dvasiniai dalykai paverčiami komercija.

Palik komentarą