Jul 09 2009

Update

Category: Pezalaimop @ 11.29

Susimasčiau ar kas nors apskritai skaito mano blogą ar ne. 🙂 Kadangi niekas nesireiškia komentuose, tai panašu, kad niekas ir neskaito, vadinasi galiu rašyti kada noriu nejausdamas jokio pareigos jausmo 🙂 Vakar pasidariau, kad veiktų mano N85 navigaciją sustūmęs į ją garmin’o softą. Su native nokia maps soft’u viskas ok, bet route’us delioja tik po Lietuvą. Kitur reikia pirkti licenziją. Bet kažkaip nokijos Lietuvos žemėlapis gerokai detalesnis, randa Vilniaus raj. ir jame esančias gatves, garmin’as kažkodėl tuo pasigirti negali. Gal reikėtų paieškoti detalesnio Lietuvos žemėlapio ir jį sudėti į garminą tiesiog. Einu ieškoti detalesnio žemėlapio.

Po ilgojo savaitgalio šiek tiek peršalau, nenuostabu, nes tikrai per daug sau leidau. Rūkiau, gėriau, deginausi terasoj (kas 5min. reikėdavo vyniotis į plėdą ir iš jo, nes saulė tai išlįsdavo tai pasislėpdavo už debesų). Nenuostabu, kad dabar kankina sloga ir kosulys. Eilinį kartą įsitikinau, kad negalima man nei gerti nei rūkyti. Tik kodėl nieko nekeičiu, kad to nebūtų nežinau. Kas kartą sau sakau, kad viskas. Bet po trijų savaičių vėl tas pats, tai koks balius tai dar kas nors. Kur aišku galima negerti ir t.t., bet kažkaip ne visada gaunasi 🙂

Šiandien dalyvausiu draugo tėvo laidotuvėse. Kažkaip liūdna kai pagalvoji, kad dar keletas metelių ir laidotuvių padaugės aplink gerokai, pradės atkritinėti visi po truputį. Toks jau tas gyvenimas. Viskas priklauso nuo požiūrio. Kito akimis tame nėra nieko liūdno.

Na štai paupdeitinau blogą, ir vėl ramu. Gal kada užplauks ką nors produktyvesnio ar įdomesnio parašyti.

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

One Response to “Update”

  1. kupaciundra says:

    Skaito. Jauskis ipareigotas 😉

Palik komentarą