Jul 19 2009

Vakaras su Audio Lotion

Category: Muzikamuzika,Pezalaimop @ 23.20

Pavalilo Audio Losjonas pas mane šįvakar 🙂 Vakar smagiai aplaistėm mašiną, aj gi nusipirkau. Antradienį pradėjau ieškoti, ketvirtadienį radau ir nuvažiavau žiūrėt, patiko. Susitarėm, kad imu bet kokiu atveju, tik kainą mažinsim dėl defektų. Sutiko lyg ir, tik bijojo, kad dingsiu. O piniginės nebuvau pasiėmęs. Nu bet nieko, kitą dieną nuvažiavau su meistru, pažiūrėjo, paskaičiavo maždaug kiek reikės įdėti, aš paskaičiavau, kad vis tiek apsimoka. Ir nuvažiavom perrašėm. Nors gale truputį laša kažkur stogas 🙂 pakabą reik tvarkyt, pakeisti visus filtrus/tepalus ir pan. sutvarkyt priešrūkines, rankinį, pasikeist gamyklinį magą į normalų kuris groja mp3 ir iš usb 🙂 Bet overall esu žiauriai patenkintas pirkiniu, patogu, ekonomiška, dinamiška ir malonu 🙂 O vakaras vyksta su:

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

2 Responses to “Vakaras su Audio Lotion”

  1. kupaciundra says:

    O kam mage keist? Pas mane stovi gamyklinis netgi kasetinis magas. Buvo visai smagi atrakcija susirasti senas kasetes. O ir klausytis smagu. Siokia tokia nostalgija. Gi namuose nesugalvosi uzsideti senos kasetes. Juo labiau, kad ir prietaiso tinkamo tikriausiai nesurastum 😉 O masiniukas koks?

    • mop says:

      O tam, kad galėčiau mp3 klausyt, ir šiaip kokybiškiau groja. 🙂 Man matai muzika labai daug ką reiškia, negaliu klausyt nekokybiškai ir beleką 😉 Mersas be abejo 🙂

Palik komentarą