Feb 09 2010

Vyro svajonių moters paslaptys

Category: Pezalai,Santykių peripetijosmop @ 14.40

Toks įdomus straipsnelis į vienus vartus. Kur vyras paprastas vartotojas, o moteris aparatas pildantis užgaidas. Nors su šiais teiginiais sutinku:

  • Nelepinkite vyro maistu prieš meilės aktą, nes nuo sotaus valgio jis aptings, taps mieguistas ir apatiškas, o kraujotaka sustiprės pakeliui į skrandį, o ne ten, kur reikia.
  • Prestige klasės meilužė niekada neleis sau tapti „skudurų verge“. Kitaip tariant, pirmoje vietoje jai bus ne drabužiai (jei vyriškis staiga pasiūlytų užsukti į parduotuvę), nors ir geros kokybės, sukurti žinomų dizainerių, skoningi, ir, žinoma, brangūs, o pats vyras. Po karšto meilės susitikimo retas vyras galėtų pasakyti, kuo moteris buvo apsirengusi. Ir jam visai tas pats ar moters drabužėliai pirkti turguje, kinų gamybos ar žinomo drabužių dizainerio firminėje parduotuvėje.
  • Vyrams mažiausiai patinka, kai moterys pradeda skelbti ultimatumus. Dažnas vyras sutrinka, pradeda abejoti ir ima visai nelogiškai elgtis, o paskui dėl to gailisi arba ne. Kam ultimatumais tikrinti jo jausmų tvirtumą, jei ir be to galima padaryti santykius tampresniais.
  • Gyvuoja neteisingas suvokimas, kad vyrams nepatinka protingos moterys. Ne visai taip. Jiems patinka ne protingos moterys, o tos, kurios pernelyg demonstruoja savo protą, peršokdamos vyrą ir nurodinėdamos, kaip jis turėtų elgtis. Protinga moteris niekada neparodys, kad ji protingesnė už vyrą, bet pabrėžia savo išskirtinumą seksualiuose dalykuose.
  • Dar vienas labai svarbus dalykas: niekada nemokykite vyro gyventi. Mes visi nemėgstame moralų ir pamokslavimų dar nuo mokyklos laikų. Priimkite jį tokiu, koks yra ir viskas.

Su visais kitais punktais nelabai sutinku. 🙂 Svarbiausia manau būti savimi ir besąlygiškai mylėti žmogų, nieko už tai nereikalaujant, tuomet abipusė meilė bus turtinga abipusiais jausmais, pagarba ir noru padaryti vienas kitą laimingu. Elkimės su moterimis kaip su karalienėmis, o jos savo ruožtu tegu elgiasi kaip su karaliais 🙂

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

One Response to “Vyro svajonių moters paslaptys”

  1. sex shop says:

    Dėl vyro mokymo gyventi sutinku.. vis dėl to, jie nėra linkę klausyti, kai moteriškė jiems aiškina..

Palik komentarą