Feb 10 2010

Narkotikai

Category: Pezalaimop @ 12.20

Kažkaip vakar rūkydamas (vėl pradėjau ir vėl žadu męsti 😀 ) ir žiūrėdamas į užrašą ant pakelio “Rūkymas sukelia priklausomybę – nepradėk”. Pagalvojau. Panašiai pranešama ir apie alkoholį, kas sukelia priklausomybę, gadina socialinius santykius ir šeimos gerovę. Klausimas dabar toks, kodėl kažkas kažkada ėmė ir nusprendė, kad šiuos du nuodus galima laisvai gaminti ir platinti tiesiog užrašius etiketėj perspėjimą. Kodėl negalima taip pat paimti ir legalizuoti visus kitus kvaišalus, kurie irgi sukelia priklausomybę, ligas ir griauna šeimos gerovę. Kodėl kažkam buvo leista nuspręsti, kad alkoholis leidžiamas kvaišalas, o jau kokia žolė nebe (nes prie jos priprantama?). C’mon, žolė bent jau neturi fizinės priklausomybės, ko nepasakyčiau apie alkoholį. Nesu nei už žolės nei už kitų svaigalų legalizavimą. Manau reikia uždrausti alkoholį ir cigarėtes. Ir kitus nuodus. Betgi kur tau kas nors draus, juk tai tokie pinigai, milžiniški tiesiog. Kai ant stikliuko sėdi vos ne kas antras suaugęs žmogus. Reziume? Pikta, kad kažkas nusprendė, kad vieni nuodai yra gerai, o kiti ne. Ir bet kokiu atveju nacija nuodijama, tik vienu atveju pinigus į kišenę krauna vieni, kitu atveju kiti.

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

2 Responses to “Narkotikai”

  1. Zygimantas says:

    pastebėjimas apie nelogišką draudimą vieniems gamtoje natūraliai augantiems augalams ir leidimas gaminti rūgėsius, kurie pažeidžia ištisas organų grupes yra teisingas. Bet neatkreiptas dėmesys į tai, kad gyvename tariamoje demokratijoje. Todėl drausti žmogui kažką daryti, neva dėl jo paties saugumo yra absurdiškas ir prieštaraujantis žmogaus teisėms. Dar viena mintis (ne mano) – pinigai, kurie yra skiriami kovai su “narkotikais”, galėtų būti skirti tyrimams, kurie padėtų pašalinti žalingus efektus, o ne vykdyti selektyvinį diskriminavimą. Bet šitos problemos šaknys glūdi korupcijoje, o ne žmonių apsaugoje.

  2. Sistem says:

    Alkoholis rūkalai ir dar visi dažnai pamiršta visa psichotropinių vaistų visatą, kurie nuolat tobulinami, skiriami nuotaikai pakelti nuleisti, palaikyti vietoje. Bent jau amerikoje jais bandoma pakeisti narkotikų, ir kiek esu ragavęs (ypač nestandartinėmis dozėmis) jie mažai kuo atsilieka nuo kitų narkotikų, už jų platinimą irgi baudžiama, bet visada gali nueiti pas psichiatrą ir pasiskūsti kad kas nors ne taip, kokiais 80 procentų atvėjų jums bus pasiūlyti vaistai kurie beje yra labai populiarūs vidutinio amžiaus moterų ir pensininkų tarpe.

Palik komentarą