Dec 02 2010

NSO, ateiviai ir kariniai bandymai

Category: Konspiracija,Pezalaimop @ 16.21

Vakar žiūrėjau kažkokią, nepamenu kokiu pavadinimu laidą, per discovery, apie NSO. Ten chebra surinko visokio plauko specialistų, kurie bando paaiškinti kažkokį konkretų atvejį iš mokslinės pusės. T.y. kad kažkokie nufilmuoti žiburiai danguje yra žemiškos kilmės ir jie bando tą įrodyti. Konkrečiu atveju buvo pasakojama apie 97m. atvejį Kanadoje (lyg tais), kur skirtingi žmonės matė bumerango formos skraidyklę, kuri neskleidė jokio garso ir kibojo ore. Nenoriu plėstis apie tą siužetą, kas norės – susiras internete info apie tai. Pakontempliuoti norėjau kitu klausimu.

Pastebėjau vieną dalyką. Daugelis tokių pranešimų sukosi aplink kokią nors karinę bazę. Kaip ir prieš tai minėtu atveju, visai šalia incidento yra kažkokia US karinė bazė. Man visada buvo keista, kodėl ateiviai su savo erdvėlaiviais dažniausiai pasirodo JAV. Kitur gi labai retai arba visai nesirodo. Kol kas vienintelis paaiškinimas tiems įvykiams tai mano manymu yra kariniai slaptų skraidyklių bandymai. Nors šalių dešimtukas kuriuose buvo užfiksuota daugiausiai įvykių, nelabai sutampa su daugiausiai investuojančių į karinę pramonę šalių dešimtuku. Bet tas dešimtukas sudarytas pagal praeitų metų duomenis, o ne per visą istoriją. Žiūrėdamas pagalvojau, kodėl gi nesusiradus statistikos apie pranešimus pagal laikotarpį ir vietovę. Radau.

Štai grafikas pagal laikotarpį:

Kaip matom daugiausiai pranešimų per mėn. buvo ~1947m. (po II-ojo pasaulinio karo), 1955m. (1954m. prasidėjo Vietnamo karas) ir 1974m. (1975m. baigėsi Vietnamo karas).

Abiejuose karuose dalyvavo JAV. Įdomu kodėl būtent Vietnamo karo metu ir ypač pabaigoje buvo fiksuota tiek daug NSO atvejų. Nesu istorikas ir geras analitikas, tai nelabai žinau kokia buvo karinės pramonės situacija JAV po antro pasaulinio karo, nes kažkodėl su tarpais kas 2-3m. buvo nemažai pranešimų būtent iš karto po antrojo pasaulinio karo.

Kitame grafike matom pranešimų pasiskirstymą pagal šalis:

Pirmauja Kanada, Bermudai, Australija ir JAV. Kanada, Australija, Naujoji Zelandija dalyvavo antrame pasauliniame. O gal čia tik šiaip sutapimas. Aišku galima viską nurašyti ant to, kad kare dalyvavo labai daug šalių 🙂

Grafikas pagal metus gali rodyti tokius rodiklius todėl, kad būtent po antrojo pasaulinio buvo ypač domimasi NSO reiškiniais, todėl jų savaime suprantama buvo registruojama daugiau. Bet ką reiškia tie 2-3m. tarpsniai.

Nieko man čia nepavyko išsiaiškinti, bet lieku prie savo nuomonės, kad visi tie atvejai tai tiesiog žmonėms nežinomų skraidyklių bandymai arba klaidingas žinomų skraidyklių identifikavimas.

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

Palik komentarą