Jan 10 2011

GMO ir jo žala žmogaus organizmui

Category: Konspiracija,Sveikolismop @ 13.13

Rekomenduoju visiems rusiškai suprantantiems pasižiūrėti šį trijų dalių filmą apie GMO.

Genetiškai modifikuotos sėklos negali turėti “palikuonių”, taigi pasodinęs genetiškai modifikuotas sėklas tu gauni tik vieną derlių, norėdamas antro eini pas Monsanto ir perki vėl. Kodėl pas Monsanto? Nes jų tikslas padaryti taip, kad pasaulyje liktų TIK genetiškai modifikuotos sėklos ir tik pirkdamas iš jų tu galėsi valgyti. Jeigu jie nenorės, kad tu valgytum jie tau sėklų neparduos 🙂 Tai ilgalaikė vizija kurią stengiasi įgyvendinti GMO šalininkai – valdyti šalis ne tik ekonomiškai, bet ir maistu.

Update: Norintys išvengti arba sumažinti GMO produktų vartojimą pasižiūrim GMO turinčių produktų sąrašą čia ir vengiam šių produktų.

Update 01.11: “…Kurti tokius augalus ir pardavinėti juos drauge su sėklomis – auksinis verslas. Kadangi daugelis genetiškai modifikuotų augalų nesidaugina – t.y. jų sėklas reikia pirkti kasmet iš to paties gamintojo (kuriamos sudėtingos sistemos stebėjimui, jog ūkininkai sėklų nevogtų), jie tampa priklausomi nuo kompanijos. Pradėjus tokį verslą „keisti profilį“ sunkoką – Indijoje vyriausybei džiugiai skelbus „žaliąją revoliuciją“, euforijos apimti ūkininkai masiškai įsiskolindavo tam, jog įsigytų GMO sėklas ir taip pat masiškai žudydavosi, kuomet dėl liūčių ar sausros pasėliai žūdavo. Dėl to, jog iš likusių sėklų atželdinti plotų nebebuvo įmanoma, jie įklimpdavo į dar didesnes skolas… Matyt ne veltui didžiausios sėklų ir chemikalų gamintojos pasaulyje „Monsantų“ pardavimai 2007-2009 metais išaugo trimis procentais ir pasiekė beveik 12 mln. JAV dolerių. Didžiausią pelną „Monsantu“ gauna iš genetiškai modifikuotų sėklių…” ištrauka iš straipsnio apie Monsanto ir GMO.

Besidomintiems rekomenduoju stebėti šitą postą, čia dėsiu kas kartą naują informaciją apie GMO.

Update 01.11 17.45: radau nuleakintus cables’us apie Monsanto ir US užsienio politiką.

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

One Response to “GMO ir jo žala žmogaus organizmui”

  1. g12 says:

    Nu va, pirmas nuoseklus ir pakankamai svariai priimtinas paaiškinimas kodėl “ne GMO” 🙂 Spaudžiu leteną ir įsidėmiu.

Palik komentarą