Feb 18 2011

Legalios muzikos paieškos

Category: Įdomybės,Patarimai,Tyrimaimop @ 12.13

Radau vieną gabaliuką kurio užsimaniau 🙂 MP3 niekur neradau, tad nusprendžiau jį nusipirkti. Norėčiau aprašyti paeiškas ir numesti riebų puntuką į visokių latgaa’ų ir kitokių teisuolių daržus. Pradėkim. Atlikėjas After Tea, kūrinys My Prerogatives.

Įvedam į google ir einam paeiliui per visus tinklapius:

Pirmasis Audio Jelly, kaina €0.99. Kaip ir nedidelė, bet norėtųsi dar labiau sutaupyti, nes tikiu galima rasti už tiek pat baksų 🙂

Neveikiančius arba neparduodančius puslapius praleidžiu.

Ok, randam We7, albumo kaina £0.49, kaina tinkama. Bandau pirkti, registruojuosi, įdedu albumą į karzinką ir einu checkoutintis, pasirenku paypal, spaudžiu next. Klaida: The webpage at https://www.paypal.com…. might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address. Nu va, nenusipirkau. Ok, kantrybės dar turiu, einu toliau.

Emusic.com, bandau registruotis, bet ten reikia pasirašyti abonentinę sutartį ir mokėti kas mėnesį. Man gi reikia tik vienos dainos. Netinka.

Amazon.com, unfortunately dainas gali pirkti tik U.S. gyventojai.

Jau pradedu nervintis.

Yahoo.com, linkas yra, dainos nėra.

myspace.com nusipirkti negaliu, bet užmatau beatport reklamą ten, bandau eiti į beatport. Aišku, ten šitos dainos nėra.

itunes.apple.com, kaina tinkama, bet nekenčiu apple’o, itunes’ų ir tikrai nesiruošiu vien tam instaliuoti itunes’ų ir tai nežinia ar po to galėsiu sau lengvai susikelti mp3 į savo android’ą.

7digital.com, kaina tinkama, bandom pirkti. Šalį galiu rinktis tik US, bandau apgauti, kada aš iš ten, tegu tik parduoda. Nepavyko turiu būti vienas iš kelių šalių rezidentų, na ir aišku Lietuvos ten nėra. Bliat bliat, jau pradedu tikrai nervintis. Bandau grįžti prie pirmo varianto ir nusipirkti dainą už €0.99. Vėl gi registruojamės (jau registruojuos 4’ame portale). Zjbs, paaiškėja, kad prie tos kainos dar pridės €0.30 už tranzakciją. Nu jau ne, einu toliau ieškoti.

myxer.com, $0.99, tinka, bandom. Sign in with facebook. Account’o nerado tai liepė kurti naują, einam į fb trinti myxer application’o ir sukryžiavę pirštus bandom checkoutintis paypal’u. Ką gi, ta pati klaida kaip ir We7 atveju.

Norėčiau duoti visiems per ausį,  kurie ragina Lietuvoj pirkti muziką legaliai. 4’a nereikalinga registracija, nemažai sugaišto laiko ir nusivylimas.

Panašu, kad pigiau nei €1.30 gabalo nerasiu. Tai gal ties tuo ir sustosiu. Nebeturiu nei kantrybės nei noro permokėti. Pasitenkinsiu galimybe klausyti nemokamai we7.com.

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

6 Responses to “Legalios muzikos paieškos”

 1. Tweets that mention Legalios muzikos paieškos « mop -- Topsy.com says:

  […] This post was mentioned on Twitter by Dovilė Rumšaitė, Blog'ų metraštis. Blog'ų metraštis said: Legalios muzikos paieškos: Radau vieną gabaliuką kurio užsimaniau MP3 niekur neradau, tad nusprendžiau jį… http://bit.ly/eAMWck #LT […]

 2. hm... says:

  kaži ar kokia lanva ar latgaa ką nors sakytų jei tu šitą ir nelegaliai parsitemtu, tos dvi organizacijos atsovauja tik tam tikras firmas, tikrai ne visus pasaulio autorius, jau nekalbant apie lietuvos. Taip kad ten knis protą jei autorius knis, o ne dėl to kad tai darei legaliai ar ne 🙂

  • mop says:

   Bet apskritai knisamas protas visiems dėl nelegalumo, o ne dėl tam tikrų atlikėjų 😉

   • hm... says:

    tai jei lanva ar latgaa taip tiesiogiai parodys kad ant pačių teisių yra pofik, tai praras susidomėjimą tos dalies visuomenės kuri mano kad gerai daro. Nors vien tai kad kabinamas tik vienas torrentų lietuviškas puslapis pastoviai jau ką parodo. toms organizacijoms bet kokios teisės pofik, kol negauna bapkių už tai.

 3. apocalipso says:

  Problema tikrai opi.. Ypač tas dalinimas į regionus.. Aš pats tik 2 skaitmeninius albumus esu įsigijęs per ubuntu one (tikrieji tiekėjai 7digital). Didžiąją dalį muzikos neleidžiama pirkti lietuviams, tai kas tada belieka..? Jei randu savo mėgstamą atlikėja nusiperku, nei nėra galimybių tai neparemiu (dažniausiai nėra).
  Apie pirkima CD jokių kalbų būtų negali jei Lietuvoje kaina 80Lt, o Anglijoj tas pats albumas 20lt (5 svarai).

  • mop says:

   Kažkada sugalvojau nusipirkti visą Monolake diskografiją. Nuėjau į Bombą, pasakiau, kad ieškau Monolake, jie pažiūrėjo sąrašuose, nėra, užsakyti lyg ir gali lyg ir negali. Žodžiu nėra ir viskas. Apie kainą net nekalbu. Kažkas rašė teisingą straipsnį ta tema, kad reikia investuoti ne į nuobaudas ir gaudymus, o į infrastruktūros plėtrą, kad žmonėms content’as būtų ir lengviau prieinamas ir finansiškai naudingas.

Palik komentarą