Mar 10 2011

Sistema laimi ar jau laimėjo?

Category: Konspiracija,Pezalaimop @ 00.43

Niekad nesupratau kodėl teroristai sprogdinasi ten kur vaikšto niekuo neprasikaltę žmonės? Kodėl nevykdomi teraktai prie valdžios institucijų? (nemanau, kad teroristai nesugebėtų surengti teraktų tokiose vietose) Kodėl nežudomi korumpuoti valdžios/sistemos atstovai? Gal todėl, kad terorizmas ir al qaeda tai tik baubas? Tai tik priemonė išgalvota sistemos? Juk žmonėms reikia baubo/siaubo/monstro. Pabaisos kurios nematei, bet bijai. O kadangi nematei tai dar labiau bijai.

Jeigu kas nors pasakytų, kad Lietuvoj apsigyveno teroristai, kad jie plešia žmones stoties rajone, žudo nekaltus praeivius tamsiuose skersgatviuose (paveikslo tirštumui užtektų rodyti reportažus iš įvykių vietų), žmonės pradėtų bijoti dar labiau. O tada ateitų dėdė semas ir pasakytų, kad jis žino ką daryti ir jis padarys tvarką. Tik būkit visi geri padarykit tą ir aną, o tada įvyks stebuklas ir dėdės semo dėka terorizmas dings, o per teliką neberodys blogų žinių. Rodys kaip gaudo ir sodina ir, kad tvarka ir teisingumas.

Paprastas pavyzdis: aš noriu valdyti savo miestelio gyventojus, noriu, kad jie man paklustų ir būtų priklausomi nuo manęs. Organizuoju informacijos skleidimą. Visus pradedu bauginti, kad atsirado žudikas kuris vaikšto mūsų kieme ir žudo nekaltus gyventojus. Užtektų nužudyti vieną gyventoją, kad pasėti baimę. Ir gyventojams nesvarbu kas tai padarytų – tai pasėtų baimę. O kas nenorėtų tikėti – irgi dingtų neaiškiomis aplinkybėmis. O tada aš pasakyčiau, kad žinau priemonę kaip su tuo kovoti, bet man reikia duoklės. Ir staiga pradėjus visiems duoti duoklę – viskas nurimsta ir žudikas dingsta, ir aplink pasidaro ramu.

Jeigu mane įtars – pateiksiu kokią nors “faktais” paremtą versiją/reportažą kur pagaunamas kokios nors teroristinės grupuotės narys ir paskelbiama, kad ji tai daro ir tik aš žinau kaip su jais kovoti. Tada galima dar parodyti kaip plikom rankom susidorojama su vienu iš jų ir vuolia. Priešas sukurtas, visi įbauginti, aš žinau ką daryti ir gaunu viską ko noriu. O dabar pasukit galveles ir pažiūrėkit stambiu mastu ką daro amerika su savo terorizmais, binladenais ir alkaedom. Kad tik po 9/11 įvykių štatai įgavo teisę ateiti pas tave namo ir iškratyti viską aukštyn kojom VIEN todėl, kad esi įtariamas. Nepatikai kuo nors – įtariamas. Pasakei blogą žodį apie ameriką – įtariamas.

Tam, kad galėtum valdyti masę tau reikia sukurto priešo ir paskelbtos priemonės su juo kovoti. Viena pusė tavim tiki ir eina paskui tave. Kita pusė kuri netiki lengvai valdoma, nes vos pareiškus abejones – tampi įtariamu. Nes jei tu ne su mumis tai tu prieš mus.

Link ko einam? Demokratizacija pasitelkiant jėga. Arba tu tampi sistemos dalim arba mes ateinam pas tave, kad padaryti tave sistemos dalim.

Libija ir jos demokratizavimas. Puikus straipsnelis apie tai lietuvių k.

JAV nori įvesti įstatymą draudžiantį auginti produktus namuose: straipsnis rusų kalba apie tai. Daugiau angliškai galim rasti į google suvedus tiesiog S510.

Prisiminkim Monsanto ir jų sėklas (pažiūrėkit filmą Food Inc.). Arba tu perki Monsanto sėklas kas met (nes jie tik vienkartiniai) arba tu nesodini nieko.

Tai ar vis dar norim laižyt šikną amerikai? Ar laikas atsimerkti ir suprasti, kad kapitalizmas ir demokratija tai tik totalitarinis valdymas sudarant pasirinkimo iliuzija?

“O pas mus demokratija. Taip vadas pasakė”.

Paskutiniu metu pradėjau stebėtis kodėl vėl pilna skelbimų ant kiekvieno žingsnio apie lengva ranka dalinamus kreditus būstui? Gal dar vienas burbulas pučiasi? Ką rezga bankai? Ar čia tik šiaip krizė baigėsi ir viskas gerai. Imkit brangieji kreditus, american dream į Lietuvą?

Taigi sistema jau laimėjo ar dar yra galimybė laimėti sąžiningumui ir teisingumui? Ar visi gyvuliai lygūs, bet kiaulės lygesnės (Goerge Orwell – Animal Farm)?

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

2 Responses to “Sistema laimi ar jau laimėjo?”

 1. badaboo says:

  Bet yra ir kita medalio pusė. Niekada taip plačiai žmonės nežinojo apie sistemos veiksmus. O kaip sako daktarai, žinojimas ir pripažinimas yra pirmas žingsnis link veiksmų.

  Aišku ar peržengs žmonės per baimę, keistis ir išlysti iš savo patogaus urvo. O sistema tai labai sena, nuo Egipto laikų, tik aišku jai paiimti visa pasaulį užtruko.

  Bet nors jie ir galingi, laikas galingesnis už juos.

  • mop says:

   Laikas galingesnis. Bet kaip matom per tūkstančius metų taip niekas ir nepasikeitė, vadinasi laikas šitoj vietoj neveikia 🙂

Palik komentarą