May 25 2012

Google Street View Lietuvoje

Category: Konspiracija,Pezalaimop @ 15.34

Paskaitau aš dabar tuos skandaliukus dėl Google Street View. Jus man pasakykit kurioj vietoj čia pažeidžiamas kažkoks privatumas? Aš, praeivis, matau tavo namą, matau tavo kiemą, galiu netgi matyti ką tu darai kambaryje jeigu tu neužtraukei užuolaidų. Galiu stovėti ir žiūrėti, kiek norėsiu. Nenori, kad kas nors matytų – nerodyk. Kam tu, tavo troba, nedažyta tvora ir neplauta mašina gali būti įdomi? Tik tau pačiam. Na gal pavydžiam kaimynui.

Nesuprantu dar vieno aspekto. Aš galiu eiti tomis pačiomis gatvėmis ir žiūrėti kas vyksta tavo lange/kieme/name realiu laiku. Ir tu nekreipsi į tai dėmesio, nes aš praeivis. O jeigu tą patį mato objektyvas, tai jau privatumo pažeidimas? Ne per daug susireikšmini? 🙂 Juk niekas neprašo tavęs įsileisti google’ą į namus ir fotkinti kaip tu gyveni. Google’as/praeivis pamatys ne daugiau nei tu jam pats parodysi.

Buk socialus, pasidalink!
Patiko? Prenumeruok RSS!

5 Responses to “Google Street View Lietuvoje”

  1. g says:

    Visa ši diskusija (if any) yra toookia outdated 🙂 Viskas jau pasakyta ir visų pusių argumentai kiek pamenu jau iškalbėti tada kai tik atsirado google street view’as (amerikoj?) :)))

  2. He says:

    Na praeivis iš tavo namo reklamos ir verslo nedarys. Toks ir skirtumas. 🙂

  3. Jonas Kiselis says:

    Kur kas daugiau naudos turės vietinis verslas, nes Google žemėlapyje galima pažymėti savo buvimo vietą, pvz kavinei, viešbučiui ir pan. Tai ypač naudinga vietiniams verslams pritraukti užsienio turistus, kurie atvykę pirmą kartą.

Palik komentarą